tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
Trip archived - see current trips.
from 2590.00
Basic information
06.08.2023 to 12.08.2023
Szkolenia
Kitesurfing
Surfing
Obozy dla dzieci i młodzieży
Sezon
Letni
Dla kogo
Dzieci i młodzież
Wolne miejsca 
1
Koniec rezerwacji
2023-08-06

Wyprzedane

Book now

Opis wyjazdu

Ostatnie wolne miejsca dla 2 chłopaków !!!

Poraz kolejny zapraszamy na obozy młodzieżowe organizowane na naszej bazie kite&surfingowej, poniżej filmiki z campów z poprzednich sezonów letnich! :)

Nasza galeria z poprzednich wyjazdów w to miejsce - GALERIA 1 i GALERIA 2

Kite&Surf z EHschool to niepowtarzalna przygoda. Obóz młodzieżowy na Helu w Jastarni jest przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kitesurferów oraz surferów, zajawkowej młodzieży - dziewczyn i ziomeczków. Z nami w bezpieczny sposób nauczysz się podstaw tych dyscyplin, tak aby twoje pływanie było bezpieczne i samodzielne. Tych co już mają doświadczenie w tym sporcie nauczymy podstaw freestyleu tak aby każdy dobrze się bawił na wodzie. Z nami jesteś w bezpiecznych rękach. Oprócz kite i surf czeka na Was mnóstwo atrakcji i zajęć komplementarnych takich jak wakeboard za motorówką 

Obóz odbywa się w Jastarni, zlokalizowanej na półwyspie Helskim. Posiadamy swoją bazę noclegową na prywatnym kempingu ze szkołą kitesurfingową położoną nad samą wodą z plażą, z pięknym widokiem na zatokę, w której panuje niepowtarzalny klimat. Szkolimy na obszarze kilku kilometrów kwadratowych płytkiej wody co znacznie wpływa na bezpieczeństwo naszych kursantów. Na miejscu posiadamy motorówkę asekuracyjną, z której również korzystamy w bezwietrzne dni i doskonalimy umiejętności wakeboardowe. 

Półwysep Helski to mekka zarówno kitesurferów i kitesurferek jak i surferów i surferek, przekonaj się sam i dołącz do wspólnej zabawy. 

Jastarnia bywa często postrzegana jako stolica plażingu w przeciwieństwie do surferskich Chałup, a niesłusznie, bo to według nas najlepszy, dostępny z brzegu, spot do uprawiania kitesurfingu oraz surfingu na Półwyspie Helskim.
Półwysep Helski ma swoje zalety takie jak: spot publiczny, możliwość pływania przy każdym kierunku wiatru, płytka woda sięgająca 1,5 km w głąb zatoki, brak przeszkód na wodzie, idealny do nauki i na samodzielny kitesurfing oraz surfing.

Program

Ramowy plan dnia
1 dzień
- przyjazd na bazę około godz.12:00
- zakwaterowanie
- około 14:00 obiad
- zajęcia wprowadzające do kitesurfingu oraz surfingu
- kolacja 19:00
- zajęcia wieczorne 20:30

Kolejne dni
- szkolenia kitesurfingowe lub surfingowe 2 bloki po 2h dziennie
- sesje skimboardowe
- wycieczki oraz zajęcia doskonalące umiejętności jazdy na longboardzie
- trickboard – nauka trików oraz zawody
- SUP wycieczki
- zajęcia na slackline poprawiające równowagę
- prezentacje i wykłady
- zajęcia ogólnorozwojowe
- joga
- gry i zabawy sportowe
​- wakeboard za motorówką (gdy nie wieje)
​- surfing 

Ostatni dzień
- śniadanie 9:00
- doskonalące zajęcia kitesurfingowe
- obiad 14:00
- wykwaterowanie około 15:00 i odbiór dzieciaków przez rodziców

Zakwaterowanie

Ostatnie wolne miejsca - 2 dla chłopaków i 1 dla dziewczyny

Oferujemy 7 dni wakacji, 6 noclegów w komfortowych i nowych przyczepach kempingowych. W każdej przyczepie śpią 4 osoby z możliwością spania w 5-ciu (przy wykorzystaniu łóżka małżeńskiego).  Każda przyczepa wyposażona jest w czajnik, zestaw talerzy, szklanek, sztućce, przedsionek z kanapami i fotelami, stół, tak aby każdy w wolnej chwili mógł odpocząć i się zrelaksować. Na terenie campingu są sanitariaty z toaletami i prysznicami. Na terenie campingu znajduje się również chill zone gdzie będą odbywać się wieczorne wykłady, spotkania czy pokazy filmowe jak i wideo coaching. Na miejscu mamy również strefę z przyżadami do trenowania równowagi jak trickboardy, gyroboard, slack line. W przyczepach nie ma pościeli więc należy mieć ze sobą poduszkę oraz śpiwór. 

Wyżywienie

Ze względu na bardzo dużą ilość zajęć sportowych, stawiamy również na zdrową i smaczną kuchnię, którą będzie nam serwować restauracja "U Danusi". Więc mamy gwarancję, że podczas obozu nikt głodny nie będzie :) 
3 posiłki dziennie w formie bufetu śniadaniowego i kolacji, oraz dwu daniowy obiad zapewnią nam energię na cały dzień. 

Dla tych, którzy lubią sobie coś "schrupać" pomiędzy posiłkami, polecamy Bar Wave Art, który jest zlokalizkowany niedaleko naszej bazy. W barze oprócz obiadów można zjeść frytki, zapiekanki, sałatkę, świeżą rybę, makarony na różne sposoby. Polecamy również food track Mahalo, który serwuje surferskie jedzenie w postaci kanapek i pysznych owsianek oraz koktajli, gdzie będą się również odbywać nasze wieczorki z pogawędką o zdrowym żywieniu w sporcie. 

Szkolenia

Zajęcia kitesurfingowe i surfingowe odbywają się codziennie w dwóch blokach po 2 godziny. Jeden blok przed południem, a drugi po południu. Prowadzone są w grupach maksymalnie trzyosobowych pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów IKO oraz PZKite.

Po kursie każdy uczestnik otrzymuję kartę progresu PZKite z informacją jakie umiejętności udało mu się nabyć podczas szkolenia. W przypadku niewystarczających warunków wiatrowych zapewniamy zajęcia komplementarne jak np. wakeboard za motorówką, surfing, jazda i doskonalenie umiejętności na longboardzie, skimboard.  Warto posiadać własną piankę neoprenową, która zapewni niezbędny komfort cieplny podczas zajęć na wodzie. Najlepiej grubości 3,2 lub 4,3. Oczywiście w naszej wypożyczalni posiadamy każdy rozmiar pianki, więc jeżeli ktoś nie ma swojej nie trzeba się martwić, zadbamy o to. Oprócz tego każdego kursanta wyposażamy w kask, trapez, latwiec, bar, deskę. Podczas szkolenia używamy również zestawów radiowych BBtalking, dzięki temu instruktor ma cały czas bezpośredni kontakt z kursantem na wodzie.  

Transport

Na obóz docieramy we własnym zakresie. Można przyjechać z rodzicami. Wtedy rodzice mają możliwość zobaczyć jak wszystko wygląda na miejscu i poznać kadrę. Można przyjechać pociągiem, lub PKS, a my odbieramy Was z dworca po wcześniejszym zgłoszeniu godziny przyjazdu do biura.

Świadczenia

Cena regularna 2590 pln/os. zawiera:
* zakwaterowanie 6 noclegów w przyczepie kempingowej
* wyżywienie 3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu)
* szkolenie kite i surf na każdym poziomie zaawansowania
* sprzęt kitesurfingowy (pianka, latawiec, bar, deska do kitesurfingu, kamizelka, kask) i surfingowy (deska do surfingu)
* ubezpieczenie NNW z rozszerzeniem o sporty wysokiego ryzyka (kitesurfing, wakeboard, surfing)
* zajęcia komplementarne wraz ze sprzętem wakeboard, foil, longboard, deskorolka (wakeboard, longboard, skimboard)
* zajęcia na deskach SUP 
* fotorelacja i wodeorelacja 
* zajęcia równoważne i treningi ogólnorozwojoweopieka instruktorów oraz kadry wychowawczo opiekuńczej EHschool
* gadżety od EHschool

Cena nie zawiera:
* transportu (transoport własny lub pociągiem do stacji Jastarnia)
* 200 pln/os. kaucji za przyczepę (kaucja płatna gotówką na miejscu i również zwracana jest w ten sam sposób pod koniec obozu)

Zniżki:
* do 15.04.2023 r. obowiązuje zniżka 200 pln/os. w ramach promocji "SUPER FIRST MINUTE"
* wszystkie inne zniżki znajdziesz TUTAJ.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW 5000 w PZU rozszerzeniem o sporty wysokiego ryzyka.