już od 399.00
Informacje podstawowe
Czas trwania
2-, 3-dniowe
Dla kogo
Dzieci i młodzież
Wolne miejsca
30

Zarezerwuj teraz
Warszawa

W cenie
Program
Transport
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie

Opis wyjazdu

WYCIECZKA SZKOLNA - WARSZAWA

Termin: DO UZGODNENIA  (3 dni, 2 noclegi)

Cena zawiera podatek Vat i jest kalkulowana dla -  grupy  min. 30 uczestników + 3 nauczycieli. Kalkulacja na dzień 25.10.2018

W cenie

 • transport

 • zakwaterowanie (3 dni, 2 noclegi)

 • wyżywienie - pełne, według wybranego programu (w tym obiad na terenie Centrum Nauki Kopernik)

 • ubezpieczenie

 • koordynator, czyli opieka wyznaczonej przez biuro osoby, która dba o to aby program wyjazdu przebiegał według wcześniej ustalonego planu.

 • serwis sms’owy

 • fotorelacja

 • wstępy: Stadion Narodowy w Warszawie (do wyboru 1 z 3 trasa zwiedzania + punkt widokowy) i Centrum Nauki Kopernik

 • usługa przewodnicka na terenie: Stadion Narodowy w Warszawie i Centrum Nauki Kopernik

Możliwość rozszerzenia oferty o:

 • seans 3D w “Planetarium Niebo Kopernika” +19 zł/os. do ceny

 • zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego z przewodnikiem +27 zł/os.

Oferta jest kierowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Możliwość modyfikacji programu w zależności od zapotrzebowania grupy. 

Program

Przykładowy plan wyjazdu*
Dzień 1
zbiórka pod szkołą

wyjazd w godzinach porannych
pobyt i zwiedzanie Łazienek Królewskich - Pałac na Wyspie, Stara Oranżeria, Teatr Królewskich, Pałac Myślewicki i Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa
wyjazd do hostelu
przyjazd do hostelu + zakwaterowanie
obiadokolacja

Dzień 2
pobudka + toaleta poranna
śniadanie

wyjazd na Stadion Narodowy
pobyt + zwiedzanie Stadionu Narodowego (do wyboru 1 z 2 tras - opisane poniżej) z przewodnikiem + punkt widokowy
wyjazd do Centrum Nauki Kopernika

obiad na terenie Centrum Nauki

pobyt + zwiedzanie Centrum Nauki Kopernika (możliwość zorganizowania zajęć dla grupy w laboratorium w cenie, oraz seansu 3D za dodatkową opłatą)
powrót do ośrodka
kolacja (na życzenie w formie grilla)

Dzień 3
pobudka + toaleta poranna
śniadanie + prowiant na drogę
wykwaterowanie + wyjazd z ośrodka
wyjazd na Stare Miasto
pobyt na Starym Mieście, Rynku - czas na zwiedzanie atrakcji z zewnątrz (np. Pałacu Prezydenckiego), zakup pamiątek itd.
wyjazd z Warszawy
powrót pod szkołę

Aktywności grupowe podczas bloków zajęciowych

PGE Narodowy

1“Piłkarskie Emocje”-  Podczas trasy zobaczysz m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy.

2. “Poczuj się jak VIP” -PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. To także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych i rozrywkowych wydarzeniach. PGE Narodowy nie tylko nie będzie miał dla Ciebie już żadnych tajemnic - teraz Ty poczujesz się jak VIP i zajmiesz miejsca najważniejszych ludzi w Polsce w eleganckich lożach. Trasa "Poczuj się jak VIP" obejmuje przestrzenie odwiedzane na trasie "Piłkarskie emocje" i najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców.

Centrum Nauki Kopernik - Kopernika się nie zwiedza. Nie ma wyznaczonych ścieżek ani przewodników. Śmiało! Daj się ponieść tej swobodzie! Kieruj się własną ciekawością, tym, co Cię zainteresuje i zwróci Twoją uwagę. Możesz odkryć pasje, o jakie nawet się nie podejrzewałeś. Eksponaty w Koperniku to nie są przedmioty w złoconych ramach.

To swego rodzaju stacje doświadczalne, które bez Twojego udziału, akcji, zaangażowania – pozostają martwe. Napis „nie dotykać”, szklane gabloty, zakaz rozmawiania? Zapomnij! W Koperniku wszystkiego musisz dotknąć, sprawdzić, przekręcić, czasem nawet podskoczyć lub krzyknąć – aby uruchomić eksponat. Nie jesteś przyzwyczajony do takiego zachowania? Krępujesz się? Nie szkodzi. Obserwuj przez chwilę, jak robią to dzieci. Prawdopodobnie po chwili udzieli Ci się atmosfera. W Koperniku nie ma testów wiedzy i sprawdzania, co potrafisz. Zapomnij o tej szkolnej atmosferze. Czegokolwiek byś nie zrobił – nie popełnisz błędu. Nie bój się poprosić animatora o rozwianie swoich wątpliwości. Nikt Cię tu nie ocenia. Pamiętaj: nie ma głupich pytań!

Muzeum Powstania Warszawskiego - Jak opowiadać o przeszłości, by przekaz był czytelny, wierny, wiarygodny, a zarazem mógł trafić do współczesnego odbiorcy? To pytanie musi zadać sobie każdy, kto zetknął się z problematyką muzealnych ekspozycji historycznych, w tym przedstawiających dzieje XX-wiecznych wojen i totalitaryzmów.

Przed takim problemem stanęli także twórcy Muzeum Powstania Warszawskiego. Przyjęliśmy założenie, że należy połączyć historię z nowoczesnością, miejsce pamięci ze współczesnymi środkami prezentacji i w ten sposób zakorzenić wydarzenia sprzed 60 lat we współczesnej świadomości narodowej. Aby było to muzeum nowoczesne, twórcy Muzeum sięgnęli po sprawdzone doświadczenia zagraniczne, za wzór posłużyły m.in. Holocaust Memorial Museum w Waszyngtonie i Muzeum Terroru w Budapeszcie.Tylko w taki sposób możliwe jest dotarcie do głównej grupy celowej, jaką jest młodzież. Ma im opowiedzieć historię Powstania we wszystkich aspektach i przekazać jego sens.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie opcjonalnie

Press Hostel położony jest na Muranowie, osiedlu wybudowanym w czasach dyktatury komunistycznej na gruzach warszawskiego getta. Mieści się nieopodal Starego Miasta, które po całkowitym zniszczeniu przez nazistów zostało odbudowane w historycznym kształcie.

Nasz hostel mieści się w zbudowanym w ostatniej dekadzie Polski komunistycznej budynku Izby Rzemiosła m.st. Warszawy, zlokalizowanym w centrum. Mimo bliskości centrum i głównych ulic miasta, wokół jest cicho i spokojnie oraz, co rzadkie w centrach stolic - pełno zieleni.  

Świadczenia

W cenie

Przejazd: komfortowym autokarem, zakwaterowanie 2 noclegi, ubezpieczenie NNW, wyżywienie (1 dzień – obiadokolacja,ognisko z kiełbaskami, 2 dzień śniadanie, obiad,kolacja, 3 dzień śniadanie,obiad, 3 nauczycieli, obsługa animatorów w czasie podróży i na miejscu, bilety wstępu Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, opieka przewodnika podczas zwiedzania.

 

Możliwość kalkulacji kosztów wycieczki dla innej liczby uczestników.
 *Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.