tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Aktualne kursy na instruktora snowboardu. Przegląd


Zapisanie się na kurs instruktora snowboardu może całkowicie odmienić twoje życie - dzięki temu nie tylko będziesz w stanie podnieść umiejętności na znacznie wyższy poziom, ale otworzy to również drzwi do zupełnie nowej, interesującej kariery. Niezależnie od tego, czy widzisz się w roli profesjonalnego nauczyciela jazdy na snowboardzie, czy po prostu lubisz stawiać przed sobą kolejne wyzwania, przy okazji zdobywając cenne kwalifikacje, z pewnością warto rozważyć taki wyjazd. W podjęciu decyzji może ci pomóc nasz krótki przewodnik po aktualnych kursach.

14-02-2020 EHschool

Zasady bezpiecznej jazdy na snowboardzie


Snowboard i narty to sport, który w naszych szerokościach geograficznych kojarzy się większości z nas z zimą i okresem ferii. Jazda na snowboardzie podobnie, jak uprawianie innych dyscyplin sportowych może wiązać się z szeregiem niebezpiecznych sytuacji, których można uniknąć, stosując się do kilku zasad panujących na stokach.

28-01-2020 EHschool

Przygotowanie do nart. Fakty i mity


Około 25% Polaków deklaruje, że potrafi jeździć na nartach, zaś 8% na snowboardzie. Jak więc widać sporty zimowe są nam nieobce, choć od lat krąży wiele mitów nie tylko o samej jeździe, ale również o tym jak przygotować się do sezonu. Które informacje są prawdziwe, które zaś mają niewiele wspólnego z rzeczywistością?

22-01-2020 EHschool

Freeride w praktyce. Technika jazdy i przygotowanie sprzętu


Freeride jest stylem jazdy, który wymaga dosyć specyficznego sprzętu narciarskiego. Narty freeride wyróżniają się od innych modeli przede wszystkim specjalną konstrukcją, szerokością oraz wypornością. Wybierając się na trasę trzeba zatem zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Ale nie tylko. Potrzebne są również umiejętności, które najlepiej zdobywać na utwardzonym stoku.

14-01-2020 EHschool

Lekcje wakeboardingu. W jakim wieku można zacząć szkolenie?


Co powstanie z połączenia nart wodnych, surfingu i snowboardingu? Wakeboarding - wodna dyscyplina sportowa, która do Polski przybyła ze Stanów Zjednoczonych. To młody sport, który ma jednak długie tradycje wywodzące się z surfingu. Mówi się, że wakeboarding jest młodszym, ale bardziej popularnym bratem narciarstwa wodnego. Dyscyplina cieszy się rosnącym zainteresowaniem także wśród młodych ludzi.

06-12-2019 EHschool

Szwajcaria - świetny kierunek na wypad narciarski


Szwajcaria; niewielkie górzyste państwo, graniczące z Francją, Włochami i Niemcami, znane jest z wyśmienitej kuchni, wspaniałych zabytków, niezapomnianych widoków i… doskonałych tras narciarskich.

Sprawdź w naszym wpisie, dlaczego Szwajcaria to świetny kierunek na wypad narciarski!
 

02-10-2019 EHschool

Freeride: co to takiego?


Jazda na snowboardzie po dobrze wyratrakowanej trasie już Was nudzi? Potrzebujecie poczuć wiatr we włosach i dostać zastrzyk adrenaliny? Jedną z dobrych metod na pozbycie się nudy na snowboardzie będzie freeride. Co to takiego?

29-08-2019 EHschool

Nauka snowboardu: dlaczego warto zaufać licencjonowanym szkołom?


Od 2013 roku, wskutek wejścia w życie ustawy deregulującej dostęp do niektórych zawodów trenerem sportowym, w tym trenerem snowboardu może zostać każdy, kto ma ukończone 18, legitymuje się średnim wykształceniem, posiada niezbędne wiedzę, umiejętności i doświadczenie do szkolenia w danej dziedzinie oraz nie jest karany. Co to oznacza?

25-07-2019 EHschool