tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Lato na desce i nartach


Spora grupa osób kojarzy lato z wyjazdami do ciepłych krajów lub na morze. Dla innych idealny wakacyjny wyjazd wiąże się z możliwością pojeżdżenia na nartach lub snowboardzie. Jest kilka fantastycznych miejscówek, w których w okresie wakacyjnym dostępne są różne wyciągi i trasy, zadowalające nawet najbardziej wymagających koneserów jazdy na nartach i desce.

12-03-2023 EHschool

Na co zwracać uwagę podczas wyboru szkolenia surfingowego?


Sporty wodne cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych. Mnogość dostępnych aktywności sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje surfing, który polega na poruszaniu się po wodzie na desce i może być uprawiany zarówno na jeziorach, jak i na morzach. Aby dobrze się poczuć w tym sporcie, warto odbyć stosowne szkolenie. Na co zwrócić uwagę, wybierając je?

26-02-2023 EHschool

Jak przebiegają szkolenia surfingowe?


Sporty wodne cieszą się ogromną popularnością. Mimo tego, że wiele z nich w Polsce można uprawiać wyłącznie sezonowo, to pojawia się coraz więcej sympatyków tego rodzaju aktywności. Niektóre z nich wymagają odpowiedniego przygotowania. Mowa tutaj na przykład o surfingu. Jak przebiegają szkolenia surfingowe i dlaczego warto z nich korzystać?

23-02-2023 EHschool

Surfing w Maroko. Najlepsze miejscówki dla wielbicieli wysokich fal


Maroko słynie z ponad 1800 kilometrowych pięknych plaż, ciepłego klimatu i idealnych warunków dla surferów. Na terenie tego państwa można znaleźć zarówno wysokie góry, jak i głębokie doliny, wąwozy czy też rozległe pustynie. Maroko przyciąga nie tylko krajobrazami, ale również bogatą kulturą, architekturą oraz kuchnią. Co ciekawe, w ciągu roku w Maroku jest około 300 słonecznych dni.

10-02-2023 EHschool

Szkolenie z kitesurfingu jako pomysł na aktywny urlop


Lubisz być aktywnym fizycznie i dużą radość sprawia Ci poznawanie nowych sportów? Męczy Cię, kiedy podczas urlopu wieje nudą? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Co powiesz na szkolenie z kitesurfingu, podczas którego zdradzimy Ci tajniki tego wyjątkowego sportu ekstremalnego? Jest to idealna opcja także dla tych osób, które nie miały nigdy do czynienia z opisywanym rodzajem sportów wodnych.

15-01-2023 EHschool

Dlaczego warto zdecydować się na obóz surfingowy?


Spośród rozmaitych sportów uprawianych na świeżym powietrzu surfing cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Wydaje się, że z roku na rok przybywa entuzjastów tej aktywności fizycznej. W związku z tym coraz większa jest popularność obozów surfingowych organizowanych przez takie szkoły jak nasza, która kieruje swoją ofertę między innymi do wielbicieli jazdy na fali.

10-01-2023 EHschool

Jakie umiejętności zdobywa się na szkoleniu z kitesurfingu?


Kitesurfing jest rodzajem sportu wodnego, który z roku na rok zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Polega on na ślizganiu się po wodzie na specjalnej desce wyposażonej w kite-latawiec sterowany ręcznie. Jest to możliwe dzięki sile wiatru. Ze względu na tak duży wzrost popularności organizowane są specjalne szkolenia, na których każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania może szkolić swoje umiejętności.

20-12-2022 EHschool

Czego można nauczyć się na szkoleniu surfingowym?


Surfing nadal przez wiele osób uważany jest za sport wręcz egzotyczny. Tak naprawdę można go z powodzeniem uprawiać w Europie, a nawet w Polsce. Surfing jest jedną z najprzyjemniejszych aktywności fizycznych, która pozwala na zdobycie nowych umiejętności, a także poprawę kondycji. Chociaż ten sport wydaje się dosyć skomplikowany, to pod okiem profesjonalnego instruktora każdy jest w stanie przyswoić najważniejsze umiejętności.

10-12-2022 EHschool

Które miesiące są najlepsze na uprawianie wakeboardingu?


Wakeboarding jest jednym z najciekawszych i najbardziej dostępnych sportów wodnych. Stanowi stosunkowo nowy koncept, który jeszcze do niedawna nie był tak znany w Polsce. Pod nazwą wakeboardingu kryje się połączenie nart wodnych, surfowania oraz snowboardu. Podczas uprawiania tego sportu stoi się na desce wakeboardowej, trzymając się linki, która z drugiej strony przymocowana jest do łodzi lub wyciągu. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią wiązania, łączące nogi z deską.

24-03-2022 EHschool