tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się freestyle’u, doskonalić swoją technikę na stoku, pierwszy raz wpiąć się w wiązania, czy też zarazić znajomych narciarską zajawką – nasze szkolenia narciarskie dla dorosłych Ci to umożliwią. Nasza doświadczona kadra zadba o bezpieczeństwo, zapewni odpowiedni dobór metod szkoleniowych, a dzięki wykorzystaniu foto & video coachingu zadba także o monitorowanie progresu.

Zaletą naszych obozów narciarskich dla dorosłych jest także szeroki wybór destynacji. Organizujemy wyjazdy na narty do Włoch. Miłośnicy polskich gór także znajdą dla siebie odpowiednią ofertę. Na liście naszych miejscówek znajduje się Zieleniec a także podhalańskie miejscowości np. Małe Ciche, Poronin i Białka Tatrzańska.

 

 

Obozy narciarskie dla początkujących i nie tylko

Na naszych alpejskich wyjazdach nauka jazdy na nartach i kurs jazdy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy obozy narciarskie dla początkujących oraz zaawansowanych pasjonatów tego wspaniałego sportu zimowego. Organizujemy także wyjazdy z przedszkolem narciarskim, które pozwalają zająć czas dzieciom, podczas gdy rodzice szaleją na stoku lub sami dopiero zaczynają naukę jazdy na nartach.

Doświadczeni narciarze, zainteresowani jazdą techniczną pracują nad takimi ewolucjami jak bodycarving czy jazda sportowa, zaś miłośnicy wolnej jazdy poznają tajniki freestyle’u i freeride’u. Zajęcia zawsze odbywają się w luźnej atmosferze i kameralnych grupach, co gwarantuje pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście instruktorów.

Jakie metody nauki obejmują szkolenia narciarskich?

Poza nauką jazdy, odbywającą się na śniegu i pod gołym niebem, organizujemy także szkolenia teoretyczne. Podczas wieczornych spotkań przedstawimy prezentacje dotyczące bezpieczeństwa na stoku, zagrożenia lawinowego oraz sprzętu narciarskiego. Ważnym elementem każdego szkolenia narciarskiego jest także dyskusja na temat techniki zjazdu, podejmowana podczas sesji Video Coachingu. Analizując technikę jazdy pod okiem instruktora, można szybciej osiągnąć kolejny etap zaawansowania. Podczas szkoleń narciarskich dla dorosłych wykorzystujemy również takie ćwiczenia i gadżety do doskonalenia równowagi jak Trickboard, Gyroboard oraz skoki na trampolinie.

Obóz narciarski dla dorosłych to wspaniała przygoda, która poza pięknymi, górskimi widokami kusi także wyśmienitym towarzystwem oraz porządną dawką adrenaliny. Skorzystaj z oferty naszych szkoleń narciarskich i zapewnij sobie urlop wolny od nudy!

 

Nauka jazdy na nartach dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Prowadzimy szkolenia narciarskie w każdej grupie wiekowej. Nauka jazdy na nartach dla dzieci, młodzieży i dorosłych podczas rodzinnych wczasów zimowych może być doskonałą okazją do rozwijania umiejętności narciarskich przez każdego członka rodziny. Najmłodsi uczestnicy mogą nabywać umiejętności narciarskie w ramach zajęć przedszkola snowboardowego. Stoki, z których korzystamy prezentują zróżnicowaną trudność i przystosowane są każdego poziomu umiejętności narciarskich. Dla pasjonatów zimowych sportów ekstremalnych mamy ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych z freestyle’u zjazdowego oraz freeride’u.

 

Nauka jazdy na nartach dla studentów

Mamy atrakcyjną propozycję nauki jazdy na nartach dla studentów. Interesująca oferta programowa i cenowa obozów w Les Arcs, La Plagne lub Peisey-Vallandry we Francji to dla uczestników doskonała okazja na przeżycie niezapomnianych chwil i rozwinięcie umiejętności narciarskich. Zjazd przez lodowiec dostarczy doświadczonym narciarzom wielu emocji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wyjazdów dla studentów.

Najnowsze

EH School - szkoła sportów ekstremalnych

Dni Polskie Livigno 2023

Od 15.04.2023 do 22.04.2023
Flaga Włoch

Zostało miejsc:

21
Program
Skipass
Ubezpieczenie
Zakwaterowanie
już od 2190.00
Biała szkoła podhale

Biała Szkoła Podhale

Od 02.01.2023 do 31.12.2023
Flaga Polski

Zostało miejsc:

7
Program
Skipass
Szkolenie
Transport
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie
już od 1189.00