tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Szkolenia na każdym poziomie zaawansowania

Niezależnie czy chcesz nauczyć się freestyle’u, doskonalić swoją technikę na stoku, pierwszy raz wpiąć się w wiązania, czy też zarazić młodziaka zajawką na narty – my Ci w tym pomożemy. Nasza doświadczona kadra zadba o bezpieczeństwo, zapewni odpowiedni dobór metod szkoleniowych, a z wykorzystaniem foto & video coachingu zadba o progres umiejętności.

 

 

Na naszych alpejskich wyjazdach nauka jazdy na nartach i kurs jazdy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od grup zupełnie początkujących, do zaawansowanych. Doświadczeni narciarze, zainteresowani jazdą techniczną pracują nad takimi ewolucjami jak bodycarving czy jazda sportowa, zaś miłośnicy wolnej jazdy poznają tajniki freestyle’u i freeride’u. Zajęcia zawsze odbywają się w luźnej atmosferze i kameralnych grupach, co gwarantuje pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście instruktorów.

Podczas wieczornych spotkań przedstawimy prezentacje dotyczące bezpieczeństwa na stoku, zagrożenia lawinowego, sprzętu narciarskiego, jak i podyskutujemy o technice podczas Video Coachingu. Analizując technikę jazdy pod okiem instruktora, można szybciej osiągnąć kolejny etap zaawansowania. Kurs jazdy organizowany przez EHschool zapewnia również wykorzystanie takich ćwiczeń i gadżetów do doskonalenia równowagi, jak Trickboard, Gyroboard oraz skoki na trampolinie.

Najnowsze