tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Początek

Extreme Homies School swoją działalność zaczęła w 2008 roku jako Szkoła snowboardowa, która uzyskała licencję Polskiego Związku Snowboardu i zaczęła szkolić i promować ten sport wśród dzieci i młodzieży. Już pierwszy sezon pokazał, że mamy potencjał w tej dziedzinie. Podchodząc do naszych kursantów profesjonalnie, ale z pełnym luzem, udowodniliśmy sobie, że jest to droga, którą chcemy podążać przez kolejne lata. Nasze zamiłowanie do sportów, które nam towarzyszy od wczesnego dzieciństwa, a także wiedza zdobyta na Akademiach Wychowania Fizycznego spowodowały, że szkolenia snowboardowe czy narciarskie, które prowadziliśmy w tamtym momencie, są pełne pasji i zaangażowania. Naszym założeniem zawsze było przekazywać zdobyte umiejętności i wiedzę naszym młodym riderom i tym trochę starszym, aby w przyszłości mogli czerpać tak samo dużo przyjemności z jazdy na desce, jak my.

Przez kolejne lata EHschool się rozwijało i współpracowało z innymi firmami jako podmiot odpowiedzialny za profesjonalne szkolenie snowboardowe. Coraz większa liczba zadowolonych adeptów snowboardu, kitesurfingu, narciarstwa czy wakeboardu spowodowała, że EH School poszło o krok dalej. Po odbytej praktyce i stażach w biurze podróży założyła własne biuro podróży Travel with Extreme Homies z siedzibą w Mysłowicach. Teraz jesteśmy samodzielną firmą turystyczną organizującą wyjazdy w kraju i za granicą, w tym wyjazdy na narty i snowboard do Włoch, Francji, Gruzji czy Szwajcarii. Droga do naszego sukcesu nie zawsze była łatwa. Właściwie, była pełna wyzwań i przeszkód, ale sport, organizowanie wspaniałych wyjazdów, pozwoliło nam osiągać coraz więcej celów z listy, a owocem jest to, że dzisiaj oprócz wyjazdów na snowboard i narty, możemy zaproponować Wam kompleksowe pobyty w Jastarni na naszej bazie campingowej, gdzie nauczycie się od podstaw kitesurfingu od najlepiej wykwalifikowanych instruktorów, możemy zaoferować również szkolenie wakeboardowe w najlepszych wake parkach w Polsce i za granicą oraz od 2023 roku mamy możliwość zabrać Was na Bali po niezapomniany surfing. Ofertę naszych wyjazdów kierujemy do wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek, dobrą zabawę, jak i bezpieczne, profesjonalne szkolenie na najwyższym poziomie. Oferujemy obozy młodzieżowe, wczasy dla dorosłych, wczasy rodzinne (często z przedszkolem snowboardowo-narciarskim w ferie), półkolonie w Jastarnii, wycieczki szkolne, białe i zielone szkoły czy eventy firmowe. Jakość szkoleń to przede wszystkim małe grupy szkoleniowe, indywidualne podejście do kursantów, nowoczesne metody szkoleniowe oraz nauka przez zabawę z najmłodszymi.

Profesjonalna organizacja obozów sportowych

Pomysły na nasze wyjazdy są realizowane zgodnie z naszymi osobistymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Kontakt z przyrodą podczas pobytu w górach czy podmuchy wiatru nad morzem to niezapomniane chwile, o których będziesz wspominał jeszcze długo po powrocie do domu. Nasza kadra to zespół specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zrobią z Ciebie prawdziwego miłośnika snowboardu, kitesurfingu, wakeboardu, surfingu i narciarstwa. Naszym celem jest popularyzacja i promocja sportów ekstremalnych. W naszym składzie odnajdziesz specjalistów w poszczególnych dyscyplinach sportowych, zawodników, instruktorów i trenerów. Wszystkich łączy jedno – zamiłowanie do sportu i chęć przekazania zdobytej wiedzy i doświadczenia innym.

EH School to nie tylko biuro podróży, ale jesteśmy również Licencjonowaną Szkołą Snowboardu SITS co pozwala przygotowywać naszych kursantów do wyruszenia na drogę SITS, która prowadzi do zdobycia kwalifikacji i perspektyw na pracę jako Instruktor Snowboardu pod licencjatem SITS, szkołą narciarską, licencjonowaną szkołą kitesurfingu oraz szkółką wakeboardową i surfingową.  Coraz większa grupa naszych Homie`s świadczy o naszej rzetelności i profesjonalizmie.