tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Początek

Extreme Homies School swoją działalność zaczęła w 2007 roku jako Szkoła snowboardowa, która uzyskała patronat Polskiego Związku Snowboardu i zaczęła szkolić i promować ten sport wśród dzieci i młodzieży. Już pierwszy sezon pokazał, że mamy potencjał w tej dziedzinie. Podchodząc do naszych kursantów profesjonalnie, ale z pełnym luzem, udowodniliśmy sobie, że jest to droga, którą chcemy podążać przez kolejne lata. Nasze zamiłowanie do sportów, które nam towarzyszy od wczesnego dzieciństwa, a także wiedza zdobyta na Akademiach Wychowania Fizycznego spowodowały, że szkolenia snowboardowe, narciarskie czy wakeboardowe, które prowadzimy, są pełne pasji i zaangażowania. Chcemy przekazywać zdobyte umiejętności i wiedzę naszym młodym riderom i tym trochę starszym, aby w przyszłości mogli czerpać tak samo dużo przyjemności z jazdy na desce jak my.

Przez kolejne lata EH School się rozwijało i współpracowało z innymi firmami jako podmiot odpowiedzialny za profesjonalne szkolenie snowboardowe. Coraz większa liczba zadowolonych adeptów snowboardu, kitesurfingu, narciarstwa czy wakeboardu spowodowała, że EH School poszło o krok dalej. Po odbytej praktyce i stażach w biurze podróży założyła własne biuro podróży Travel with Extreme Homies z siedzibą w Mysłowicach. Teraz jesteśmy samodzielną firmą turystyczną organizującą wyjazdy w kraju i za granicą, w tym wyjazdy na narty i snowboard do Szwajcarii, Francji czy Włoch. Ofertę naszych wyjazdów kierujemy do wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek, dobrą zabawę, jak i bezpieczne, profesjonalne szkolenie na najwyższym poziomie. Oferujemy wyjazdy dla singli, grup, rodzin, szkół oraz firm. Jakość szkoleń to przede wszystkim małe grupy szkoleniowe, indywidualne podejście do kursantów, nowoczesne metody szkoleniowe oraz nauka przez zabawę z najmłodszymi.

Profesjonalna organizacja obozów sportowych

Pomysły na nasze wyjazdy są realizowane zgodnie z naszymi osobistymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Kontakt z przyrodą podczas pobytu w górach czy podmuchy wiatru nad morzem to niezapomniane chwile, o których będziesz wspominał jeszcze długo po powrocie do domu. Nasza kadra to zespół specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zrobią z Ciebie prawdziwego miłośnika snowboardu, kitesurfingu, wakeboardu i narciarstwa. Naszym celem jest popularyzacja i promocja sportów ekstremalnych. W naszym składzie odnajdziesz specjalistów w poszczególnych dyscyplinach sportowych, zawodników, instruktorów i trenerów. Wszystkich łączy jedno – zamiłowanie do sportu i chęć przekazania zdobytej wiedzy i doświadczenia innym.

EH School to nie tylko biuro podróży, ale jesteśmy również Licencjonowaną Szkołą Snowboardu SITS, szkołą narciarską, licencjonowaną szkoła kitesurfingu oraz szkółką wakeboardową.  Coraz większa grupa naszych Homie`s świadczy o naszej rzetelności  i profesjonalizmie.

W naszej ofercie znajdziecie: