tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Szkoła Sportów Ekstremalnych EH School to licencjonowana szkoła snowboardu SITS. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń snowboardowych i organizowaniu profesjonalnych obozów snowboardowych dla dzieci i dorosłych. Prowadzone przez nas zajęcia to nie tylko nauka jazdy na snowboardzie, ale również możliwość zarażenia Was pasją i snowboardową zajawką. Swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie postawisz pod okiem naszych instruktorów, którzy zapewnią Ci profesjonalny, bezpieczny start i naukę elementów jazdy technicznej, freestyle’owej i freeride’owej. Dzięki licencji SITS (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu) możemy szkolić w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które potwierdzają umiejętności techniczne jazdy i są konieczne, by w przyszłość móc przystąpić do kursu na asystenta instruktora lub instruktora snowboardu SITS, które również organizujemy i dołączyć do naszej kadry snowboardowej.

Jesteśmy nowoczesną firmą, stosujemy najskuteczniejsze metody szkoleniowe, w tym wideo i fotocoaching, który umożliwia kursantom dokładną obserwację i analizę postępów w technice jazdy. Ponadto takie materiały z nauki jazdy na snowboardzie służą potem do przygotowania filmu, który jest pamiątką dla każdego uczestnika naszych wyjazdów. W trakcie szkoleń snowboardowych wprowadzamy też ćwiczenia na takich przyrządach jak trampolina, gyroboard, trickboard i balance bar, dzięki którym poprawia się równowaga oraz technika jazdy na snowboardzie. Ćwiczenia te pomagają również w rozwijaniu elementów freestyle’owych.

Stacjonarnie  prowadzimy kursy i szkolenia snowboardowe na terenie Podhala. W sprawie kursów i lekcji indywidualnych zapraszamy do kontaktu z trenerem SITS Łukasz Jarkiewicz tel.886854094.

Nasza kadra to wyspecjalizowana ekipa dla której snowboard to prawdziwa miłość. To absolwenci AWF-ów, metodycy i pedagodzy, instruktorzy sportu, trenerzy, ludzie, którzy zrobią z Ciebie prawdziwego miłośnika snowboardu, ponieważ wykonują swoją pracę z pasją. Instruktorzy zrzeszeni w naszej szkole cały czas podnoszą swoje umiejętności.

Uczestniczą w zawodach, kursach doszkalających, testach sprzętu. Są cały czas są na bieżąco ze wszelkimi zmianami w zakresie techniki jazdy, szkolenia i budowy sprzętu snowboardowego.

Na wyjazdach prowadzimy centrum testowe renomowanych firm, dzięki czemu każdy uczestnik może wypróbować najnowszą kolekcję sprzętu zimowego i być na bieżąco z wszystkimi nowinkami technicznymi. Współpracujemy z takimi firmami jak Burton, Go Pro.

Podczas wyjazdu możesz szkolić się na każdym poziomie zaawansowania na desce w kameralnych grupach szkoleniowych. Wszystkie szkolenia grupowe na danym poziomie będą odbywały się w momencie, gdy uzbiera się minimalna liczba uczestników. 

W skład szkolenia wchodzi:

  • videoanaliza techniki jazdy
  • fotocoaching
  • wykłady
  • pokazy filmów szkoleniowych
  • zajęcia równoważne
  • testy sprzętu snowboardowego

 

Obozy snowboardowe

Obozy snowboardowe organizowane przez naszą firmę skierowane są do amatorów snowboardu jak i doświadczonych snowboardzistów. Systematyczne szkolenia snowboardowe prowadzone przez doświadczonych instruktorów, umożliwiają osiąganie kolejnych poziomów umiejętności jazdy na snowboardzie, a także doskonalenie opanowanych dotychczas technik jazdy. Snowboardowe obozy freeride to propozycja dla miłośników ekstremalnej jazdy na snowboardzie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Obozy snowboardowo-narciarskie

Obozy snowboardowo-narciarskie, które organizujemy to wszechstronna oferta dla miłośników sportów zimowych. Zajęcia prowadzone są w alpejskich ośrodkach snowboardowo-narciarskich, w których trasy zjazdowe są sztucznie dośnieżane i systematycznie ratrakowane. Obozy snowboardowe Val di Fiemme to atrakcyjna oferta dla snowboardzistów i narciarzy, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile szusując po ośnieżonych stokach czy zjeżdżając trasami zjazdowymi w doskonale przygotowanych snowparkach z przeszkodami oraz z możliwością pomiaru czasu zjazdu.

Najnowsze

EH School - szkoła sportów ekstremalnych

Dni Polskie Livigno 2023

Od 15.04.2023 do 22.04.2023
Flaga Włoch

Zostało miejsc:

21
Program
Skipass
Ubezpieczenie
Zakwaterowanie
już od 2190.00
Biała szkoła podhale

Biała Szkoła Podhale

Od 02.01.2023 do 31.12.2023
Flaga Polski

Zostało miejsc:

7
Program
Skipass
Szkolenie
Transport
Ubezpieczenie
Wyżywienie
Zakwaterowanie
już od 1189.00