Jak wiadomo na naszym rynku jest bardzo wiele firm turystycznych, biur podróży, szkółek, organizacji. Dlaczego warto wybrać się na jeden z naszych zajawkowych campów?

Oto co nas wyróżnia.

Najwyższa jakość usług

I gwarancja dobrej zabawy. Ponieważ wiemy jak cenny jest twój urlopowy czas ;)

Nasza praca to także nasza pasja

Nasze obozy snowboardowe i narciarskie, wyjazdy kitesurfingowe, surfingowe i wakeboardowe, a także wycieczki dla szkół i firm są dokładnie takie, w jakich sami chcielibyśmy wziąć udział.

Doświadczenie w organizacji turystyki

To już 17 lat w turystyce gdzie zaczynaliśmy jako wychowawcy, instruktorzy czy kierownicy wypoczynku. Tysiące kilometrów zjeżdżonych tras, dziesiątki ośrodków wypoczynkowych, hoteli i pensjonatów. Profesjonalna, doświadczona kadra instruktorów i koordynatorów, która tworzy niepowtarzalną atmosferę na każdym wyjeździe.

100% zadowolonych uczestników szkoleń

Mamy bardzo szeroką ofertę szkoleń snowboardowych, narciarskich, wakeboardowych czy kitesurfingowych. Małe grupy na każdym poziomie zaawansowania z elementami freestyle oraz obozy freeride. Posiadamy Patronat Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu, który pozwala nam nadawać i egzaminować na stopnie sprawności snowboardowej SITS, tak by w przyszlości nasi kursanci mogli zostać instruktorami jak my. Organizujemy i współorganizujemy kursy instruktorskie, w tym kurs instruktora wakeboardu i snowboardu. 

Różnorodność oferty

U nas każdy znajdzie coś dla siebie, nasze wyjazdy są dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku. Oferta obejmuje przedszkole snowboardowe i narciarskie, wyjazdy dla całych rodzin, obozy sportowe dla dzieci i młodzieży szkolnej i dorosłych szukających dobrej zabawy.

Odpowiednie dokumenty

Odpowiednie dokumenty pozwalające na organizacje wypoczynku w Polsce i zagranicą. To bardzo ważne, aby firma, której ufasz, działała legalnie na rynku, a nasi klienci czuli się w 100% bezpiecznie podczas wyjazdów.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie, w którym będziecie się czuć komfortowo. Zapewniamy zakwaterowanie tylko w wyselekcjonowanych, komfortowych apartamentach, pensjonatach czy hotelach w jak najlepszych cenach dla naszych klientów.

Ubezpieczenie medyczne

Daje gwarancję pokrycia kosztów związanych z niespodziewanymi wypadkami losowymi i medycznymi, kosztami leczenia czy nieszczęśliwych wypadków.

Sprawdzeni przewoźnicy

W trosce o bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy bezpiecznie dowiozą nas w każde miejsce w kraju i zagranicą.

Bogaty program sportowo-rozrywkowy

Dzięki któremu czas spędzony z nami będziesz wspominać na długo po powrocie do domu. Nie pozwolimy Ci się nudzić. Przekonaj się sam co może Cię spotkać.

Serwis SMS

Dzięki któremu będziesz dostawać wiadomości na telefon z informacjami co się dzieje każdego dnia tak abyś nie przegapił żadnych atrakcji.

Pakiet startowy

To informacje przedwyjazdowe, które dostajesz na około tydzień przed podróżą, z informacjami co należy zabrać, godziny i miejsca zbiórek. Na tym nie koniec! Na miejscu dostajesz kartę Homies Card, wlepy i przydatne gadżety.

Foto i video relacje

Większość tych niezapomnianych chwil jest uchwycone przez naszego profesjonalnego fotografa, a po wyjeździe zdjęcia i filmy znajdują się w naszym kanale EHTv i fotogalerii do pobrania, tak abyś zawsze mógł wpominać najlepiej spędzony czas z EHschool.

Gwarancją naszych usług jest również współpraca z najlepszymi markami z branży snowboardowej, narciarskiej, wakeboardowej, surfingowej i kitesurfingowej. Wyjeżdżając na jeden z naszych campów stajesz się posiadaczem karty Homie's dzięki, której możesz liczyć na zniżki w sklepach naszych partnerów.

To wy tworzycie klimat, dzięki któremu nasza rodzina extremalnych ziomków z roku na rok jest coraz większa, a my tylko łączymy to w jedną całość... tak tworzymy historię, której możesz stać się częścią wybierając się na jeden z naszych wyjazdów.