tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Zobacz filmik jak bawiły się z nami nasze przedszkolaki :)

Nowość w naszym przedszkolu ! Niania na stoku !

Cenimy sobie komfort naszych klientów którzy oddają swoje pociechy do przedszkola narciarko-snowboardowegoOd sezonu 2020 na wyjazdach rodzinnych w ferie oprócz instruktorów z najmłodszymi riderami będzie niania na stoku. Na czym polega rola niani : Podczas gdy instruktorzy prowadza szkolenia a twoje dziecko będzie zmęczone, chciało skorzystać z toalety, lub zwyczajnie odpocząć od ćwiczeń szkoleniowych przejmuje je nania, która będzie podczas całego pobytu na stoku, gdzie będzie organizować gry i zabawy śnieżne. W czasie przerwy na lunch, na życzenie rodziców niania również może sprawować opiekę nad dzieckiem. Ponadto prowadzi zajęcia oraz animacje popołudniowe w hotelu Dla waszych pociech

Przedszkole na śniegu to najlepsza forma spędzania wolnego czasu zimą

Stworzyliśmy Przedszkole snowboardowo-narciarskie z myślą o Was i Waszych dzieciach, a naszych najmłodszych podopiecznych. Kiedy Wasze dzieci znajdują się pod opieką doświadczonych i odpowiedzialnych instruktorów, możecie w tym czasie cieszyć się narciarską i snowboardową przygodą, zwiedzając alpejskie ośrodki. Oddając nam swoje dzieci pod opiekę na stoku, obdarzacie nas dużym zaufaniem. Oprócz Waszego zadowolenia i radości maluchów, najważniejsze jest dla nas ich bezpieczeństwo. Dlatego preferujemy małe grupy szkoleniowe 3 – 5 osobowe, każdy z kursantów otrzymuje koszulkę, dzięki której jest bardziej widoczny na stoku. Zajęcia realizowane są podczas naszych wyjazdów z przedszkolem narciarskim w czasie ferii szkolnych w styczniu i w lutym oraz poza feriami, jeżeli uzbiera się grupa zainteresowanych takim szkoleniem.

Im młodsze tym więcej radości

Najmłodsze dzieci, od 4 do 7 roku życia uczestniczyć będą w zajęciach snowboardowo-narciarskich. Dzieci są dzielone na grupy pierwszego dnia zależnie od poziomu umiejętności i wieku. Zajęcia prowadzone są na stoku do południa w godz. 9:00 – 12:00 oraz po przerwie na lunch 13:00-15:00. Koszt 1999 pln za 6 dni zajęć na stoku. Jeżeli Twoje dziecko nie posiada własnego sprzętu snowboardowego, podczas naszych wyjazdów możesz wypożyczyć zestaw deskę, wiązania, buty, kask a narty polecamy wypożyczyć w zaprzyjaźnionej wypożyczalni Xtreme Shop, gdzie dobiorą i przygotują odpwiednio cały sprzęt niezbędny do jazdy. Dzięki temu masz gwarancję, że twoje dziecko jeździ w sprzęcie przystosowanym do swoich możliwości oraz wieku, wzrostu i wagi. Popołudniu prowadzimy gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty sportowe, pokazy filmów i zajęcia na śniegu.

Bezpieczeństwo to podstawa

Cele szkolenia: Zapewnienie dzieciom miłego i bezpiecznego wypoczynku na śniegu. Nauczenie dzieci samodzielnej, bezpiecznej i skoordynowanej jazdy oraz pokazanie jak korzystać z infrastruktury jak: wyciągi narciarskie, taśmy, zapoznanie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na stoku.

Rozgrzewka oraz zajęcia, prowadzone są w formie zabawowej oraz nowoczesnych metod szkolenia. Przy podziale dzieci na grupy, kierujemy się przede wszystkim: zapewnieniem komfortu niezbędnego do nauki, utrzymaniem odpowiedniej liczebność grup, zoptymalizowaniem poziomu. Instruktor dzięki temu może każdemu poświęcić odpowiednią ilość uwagi. Zwiększa to także bezpieczeństwo na stoku.

Ważne informacje

Kaski to niezbędne wyposażenie każdego młodego snowboardzisty czy narciarza. Są one obowiązkowe dla dzieci do 18 roku życia. Dla snowboardzistów polecamy zakup ochraniaczy na tyłek i kolana. Znaczniki, w których poruszają się nasze maluchy są bardzo przydatne i zwiększają w wysokim stopniu bezpieczeństwo dzieci na stoku, zapewniają lepszą widoczność i kontakt wzrokowy. Dzięki nim najmłodsi są lepiej widoczni dla innych użytkowników tras. Zachęcamy do korzystania z nich nie tylko na zajęciach, ale także poza nimi, w czasie jazdy rodzinnej. Kamizelki są rozdawane rodzicom w dniu przyjazdu. 
Serwisowanie sprzętu dzieci jest tak samo ważne jak dorosłych. Źle przygotowany sprzęt zwiększa ryzyko urazów i wypadków. Proszę pamiętać o przygotowywaniu nart lub deski dzieci przed każdym wyjazdem. Trzeba to robić w wyspecjalizowanych serwisach. Przy sprzęcie dzieci należy dodatkowo zwrócić uwagę, czy nie jest on za mały, bądź za duży. Jak dobrać sprzęt snowboardowy - przeczytaj nasz poradnik!!! Oglądanie sprzętu na miejscu jest naszą stałą praktyką. Sprawdzamy, czy deski, narty, buty i kijki zostały właściwie dopasowane dla młodego ridera. Aby mieć gwarancję bezpieczeństwa należy sprzęt sprawdzić w wyspecjalizowanym serwisie narciarskim przed wyjazdem. Polecamy serwis Xtreme Shop w Rudzie Śląskiej. Wszyscy nasi stali klienci za okazaniem Homies Card mogą liczyć na 10% zniżki na serwis desek i nart.

Zapraszamy do wspólnej zabawy na śniegu z EHschool, progres i uśmiech dzieciaka jest gwarantowany :)

Do zobaczenia na śniegu :)

Najnowsze