Szwajcaria to niesamowicie malowniczy kraj. W połączeniu z alpejskim pasmem górskim tworzy krainę, którą co roku odwiedzają miłośnicy snowboardu i narciarstwa z całego świata. Tutaj znajdziesz infrastrukturę na najwyższym poziomie, szybkie gondole, zamykane krzesła, puby, bary i restauracje, które tworzą niepowtarzalny klimat w czasie białego szaleństwa, jak i imprezy apresski, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Szwajcaria i jej zapierające dech w piersiach widoki

Szwajcaria to nie samowicie malowniczy kraj w połączeniu z alpejskim pasmem górskim tworzy krainę, którą co roku odwiedzają miłośnicy snowboardu i narciarstwa z całego świata. Tutaj znajdziesz infrastrukturę na najwyższym poziomie, szybkie gondole, zamykane krzesła, puby, bary i restauracje, które tworzą niepowtarzalny klimat w czasie białego szaleństwa jak i imprezy apresski, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Setki kilometrów świetnie przygotowanych tras, strefy freeride, snow parki, trasy fun i boarder cross to standard w każdej miejscówce. Kurorty alpejskie w Szwajcarii to niewielkie alpejskie miasteczka położone w samym centrum szwajcarskich dolin. Z alpejskich, ośnieżonych szczytów rozciągają się niesamowite widoki na wiele 4 tysięczników. My w szczególności upodobaliśmy sobie region 4 dolin Verbier, który jest największym terenem narciarskim w Szwajcarii i zarówno jednym z największych w Europie. Składają się na niego ośrodki Verbier, La Tzoumaz, Bruson, Nendaz, Veysonnaz czy Thyon. Region oferuje 420 km tras i 89 wyciągów oraz całe bogactwo różnorodnych atrakcji, gwarancję słońca i dobrych warunków śniegowych, wraz z lodowcem Mont Fort tworzy jeden z najlepszych kurortów świata. Trasy rozciągają się na wysokości od 1500m do 3300m n.p.m.

Najnowsze wyjazdy

First minute

Powder Week Verbier 2019

Od 13.12.2019 do 22.12.2019
Flaga Szwajcarii
Program
Skipass
Spa
Transport
Ubezpieczenie
Zakwaterowanie
już od 1549.00 1749.00