tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Nauka jazdy na nartach


W zimie wiele osób wyjeżdża na narty. Ba, wśród nich duża większość wręcz nie wyobraża sobie sezonu bez chociażby tygodnia białego szaleństwa. Jeśli posiadasz grupę znajomych, którzy chętnie wsiądą z Tobą w samochód i pojadą na stok – to fantastycznie! Natomiast jeśli nie masz szusującego towarzystwa a chciałbyś pośmigać na stoku lub po prostu nauczyć się jeździć, weź pod uwagę obozy sportowe dla dorosłych organizowane przez wyspecjalizowane firmy.

30-07-2017 EHschool

Obozy sportowe dla dorosłych


Wiele osób nie ma pomysłu na to, jak spędzić wakacje. Zorganizowane wycieczki są zaplanowane co do minuty i nie pozostawiają czasu na aktywny wypoczynek. Wyjechanie na urlop na własna rękę wiąże się z poświęceniem ogromu czasu na znalezienie ciekawych aktywności w okolicy, a i tak nigdy nie jesteśmy pewni, do jakiej szkoły trafimy. Dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce i zarezerwować sobie wakacje marzeń: obóz sportowy dla dorosłych!

19-07-2017 EHschool

Czym jest wakeboarding?


Coraz częściej słyszy się, że ktoś ze znajomych wybiera się popływać na wakeu, szuka dobrego wyciągu wakeowego, lub chciałby pojechać na profesjonalny wake camp. O co chodzi z tą nową modą? Wakeboarding to wspaniały sport, który podbija coraz więcej serc Polaków. Zamiłowanie z reguły zaczyna się niewinnie – gdzieś na urlopie, na prostym wyciągu, gdy tylko „chce się spróbować”. Jednak po pierwszych sukcesach sport ten wciąga bez reszty. Ale zacznijmy od początku.

15-07-2017 EHschool