tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Hip-Notics to pierwszy Cable Park w Turcji. Położony 38km od lotniska w Antalya przy głównej drodze prowadzącej do miejscowości Manavgat. Dzięki położeniu w południowej części Turcji Cabel Park jest miejscówką całoroczną. Park to samowystarczalne miejsce dla wakeboardowych zajawkowiczów!

Flaga Turcji

Turcja

Turcja to przede wszystkim orientalna kultura z całym zapleczem zabytków i ciekawych miejsc, złoty piasek pięknych plaż, egzotyczna roślinność i ciepłe, błękitne morze.To także cudowni mieszkańcy, znani z gościnności. Jest rajem dla zwolenników aktywnego wypoczynku, ale i pociągającym miejscem dla ludzi interesujących się reliktami przeszłości i kulturą islamu. To kraj kontrastów, tutaj bowiem spotykają się dwa kontynenty i różnorodne kultury.

W jednym miejscu, śpisz, jesz, odpoczywasz, imprezujesz, a przede wszystkim od rana do wieczora robisz swoje na wodzie! W przerwach między sesjami możesz zagrać w bilard, siatkówkę plażową, odpocząć na wygodnych poduchach rozrzuconych na pomoście albo sprawdzić maile.
Akwen przygotowany jest dla początkujących jaki i zawansowanych zawodników, dzięki czemu każdy może doskonalić tu swoje umiejętności. Park podzielony jest na 3 akweny:

  • pierwsza część jest dla osób dopiero zaczynający przygodę z wakem
  • druga część przeznaczona jest dla narciarzy wodnych uprawiających slalom
  • trzecia część to wakeboardowy akwen z kilkoma kickerami i innymi przeszkodami.

Do tego system oświetleniowy do pływania w nocy i nagłośnienie dające niezłego kopa, klimat i motywację do ostrej jazdy! Takie miejsce jest tylko jedno na świecie. Od początku do końca wszystko tam zostało zbudowane dla miłośników sportów wodnych jak: wakeboard, nart wodnych czy wakeskate.

Mamy tam 2 duże pięcio i sześciosłupowe wyciągi z 15 przeszkodami UNIT. Dwa wyciągi 2.0 do łatwiejszej nauki tricków z krawędzi. Położenie gwarantuje spokój i koncentracje na treningu, ale przede wszystkim gwarantuję pogodę gdy u nas już jest ponura polska jesień. Dzień zaczynamy wspólnym treningiem ogolnorozwojowym aby odpowiednio rozgrzani przenieść się na wodę. Oprócz zajęć wakeboardowych nie zabraknie:

  • koszykówki
  • siatkówki plażowej
  • skoków na trampolinie
  • zajęć równoważnych
  • relaksacji

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.