Na naszym parku był rozstawiony kolorowy slalom, 3 przeszkody, oraz mata do zabawy i nauki grabów. Oprócz tego dzieciaczki mogły doskonalić równowagę na trickboardzie i gyroboardzie. Każdy uczestnik został wyposażony w buty snowboardowe, deskę z wiązaniami, kask, koszulkę ridera. Pod opieką doświadczonych instruktorów mógł bezpiecznie pokonywać przeszkody w parku, oraz dostawał niezbędne wskazówki jak zachowywać się na snowboardzie. Dzięki takim wskazówkom dużo łatwiej będzie naszym podopiecznym zdobyte umiejętności przenieść na śnieg.

 

 

 Po udanych przejazdach nie brakowało pamiątkowych zdjęć, oraz nagród i medali. Nic nas tak nie cieszyło jak uśmiech dzieci i oczywiście to, że już w tym wieku mogą rozwijać swoją zajawkę. Firma Burton dokłada wszelkich starań aby od najmłodszych lat dzieci już mogły jeździć na desce oraz dba o to aby sprzęt dla dzieci był najwyższej jakości, a zarazem łatwy w obsłudze dla naszych maluchów.

 Od piątku do niedzieli z parku skorzystało ponad 350 młodych miłośników snowboardu. Dzieci pokazały, że w bardzo naturalny sposób uczą się pewnych zachowań, jazda na dwie nogi nie sprawia im żadnych problemów, nisko położony środek ciężkości ułatwia im balans i zachowanie równowagi na przeszkodach. Mamy nadzieję, że takie akcje pokażą rodzicom, że już w najmłodszych latach wasze dzieci mogą zaczynać przygodę ze snowboardem, a pewne stereotypy pójdą w zapomnienie :)

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia.

Zdjecia do pobrania w fotoalbumie.

Fotorelacja od Burton Snowboard Poland

Zapraszamy do kontynuowania przygody snowboardowej podczas naszych wyjazdów rodzinnych z przedszkolem snowboardowym. Zapoznaj się z ofertą na sezon 2014/2015.

Życzymy długiej i śnieżnej zimy :)


27-10-2014 EHschool