tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Siemanko, mam na imię Przemek, mam 16 lat pochodzę ze Szczecina i od 2 lat jeżdże w Dircie. Jak na razie większych sukcesów nie odniosłem, jeżdze for fun. Od zawsze chciałem jeździć na MTB niż na BMX, ponieważ stwarzało mi to więcej frajdy niż jazda na małych kółkach, teraz wiem, że dobrą decyzje podjąłem. ,,When i ride, i have Only one thing on my mind? Riding!??

Cześc, jestem Konrad, mam 16 lat. Ekstremalną jazdą na rowerze czyli dirt jumpingiem zajmuje się od dwóch lat. Większych sukcesów nie odniosłem, na razie.

Siemanko, nazywam się Maciek mam 17 lat jeżdżę od 4 lat. Moja ksywa to młody/ okrągły. Zwiedziłem kilka górskich miejscówek od przyszłego roku mam zamiar uczestniczyć w zawodach. Na razie nie miałem większych sukcesów na rowerze.

Siemanko nazywam sie Filip i mam 18 lat , na rowerze jeżdże już 4 sezon. Obecnie, po małej przerwie w jeździe przypominam sobie i dopracowuje triki które już umiem.

Witam, Nazywam się Arkadiusz Jurek, lada moment będę miał 22 lata. Kiedyś jeździłem na bmx w dirtach i street, lecz przesiadłem się na duże koła bo w lesie od zjazdów na bmx nadgarstki bolały :D Na X jeździłem powyżej 2 lat, a na MTB już 3 sezon. Uwielbiam Downhill i Freeride chociaż innymi stylami nie pogardzę. Staram się być dobry we wszystkim jednak od następnego sezonu chciałbym złożyć porządną maszyne do DH i jeżeli fundusze pozwolą to startować w Pucharach Polski. Jak dotąd udało mi się brać udział w bardziej lokalnych zawodach zjazdowych jak w Słupsku, czy Rumii, czy też w Szczecinie i miejsca rozkładały się w pierwszej dziesiątce. Tak, więc ekstremalne kolarstwo to moja pasja, a raczej moje życie i zamierzam być jak najlepszy w tej dyscyplinie, bo jazda ta daje naprawdę dużo radości i satysfakcji :D

Siemanko mam na imię Mateusz jeżdżę od 7 lat i staram się przez ten czas dopracowywać styl jazdy oraz triki. Wzoruje się na Martinie Soderstromie, ponieważ jego styl jazdy jest powalający. Nigdy nie miałem poważnej kontuzji, ponieważ staram się nie przeceniać swoich umiejętności.W naszym mieście niestety nie ma miejscówek w, których mogę rozwijać swoje umiejętności. Mój rower opiera sie na topowej ramie Majesty firmy NSbikes, która pomaga mi w nauce nowych trików oraz poprawieniu stylu jazdy. Lubie dbac o swój rower, ponieważ on odwdzięcza mi sie tym samym czyli pomaga mi pokonywać nowe przeszkody związane z trikami.

Osiągnięcia:1 miejsce slopestyle Gryfino

Siema, nazywam sie Szymon Antonów mam 15 lat, jeżdze juz 10 lat, od małego poczułem jazde na rowerze we krwi, spodobalo mi sie spełniłem marzenie kupiłem rower no i jakoś mi to przypasowało, chce wiązać przyszłość z rowerem mogę jechać wszędzie w góry byleby mieć tylko jakiegoś fulla. Rower jest dla mnie wszystkim.


10-10-2011 EHschool