Naszym docelowym miejscem była imprezowa miejscowość Novalja, która słynie z festiwali muzycznych i zaprasza największe gwiazdy sceny muzycznej na wspólną zabawę.

  Plaża Zerce, na której znajdują się kluby to nie tylko miejsce wiecznej imprezy, tam również każdy miłośnik sportów wodnych znajdzie coś dla siebie.

  Na plaży można skorzystać z takich atrakcji jak fly-board, blob jump, bungee jumping, skuterów wodnych czy różnego rodzaju atrakcji, które ciągnie za sobą motorówka. 

 Tym, co nas najbardziej cieszyło (oprócz imprez) to Cabel Wakeboard Park, gdzie z naszymi ziomalami spędzaliśmy większość czasu. Pod okiem ekipy EH, każdy mógł nauczyć się jeździć na wake`u, testować deski firmy Jobe , Reckless i dobrze się bawić.

   

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze dni wyjazdu to oczywiście wielka integracja, imprezy nad basenami i nagrywanie teledysku z ekipą True Kings.

  Podczas tegorocznej edycji największego hip-hopowego festivalu pod gołym niebem na świecie można było zobaczyć takich artystów jak : Tim Westwood, Rick Ross, Redman i Metod Man oraz Mobb Deep. Wystąpiło wielu międzynarodowych Dj oraz raperów z całej Europy.

  Miłośnicy tańca mogli szkolić się pod okiem ekipy Adria Dance Camp oraz brać udział w „bitwach” tanecznych.

  Oprócz imprez każdy z naszych uczestników mógł zwiedzić różne zakątki malowniczej Chorwacji jak: Jeziora Plitwickie, zabytkowe miasto Split czy Zadar, ale największą popularnością cieszył się rejs imprezowym statkiem (Boat Party), gdzie w rytmach hip-hopu o zachodzie słońca, bawiło się ponad 300osób.

  Więcej o tym, co się działo możecie zobaczyć na fotach, autorstwa Adama, Ackera i Adriana, a już niebawem pojawi się gorące video od AAFilms oraz teledysk. Tych, co bawili się z nami w tym roku i tych, co się nie bawili, już teraz zapraszamy na kolejne edycje Fresh Island Festiwalu, bo ta impreza na stałe wpisuje się w nasz kalendarz wyjazdów letnich!!!

  Znajdź się na zdjęciach w galerii i fotoalbumie.

 Wielka piona od Party Camp, EHschool i The TrueKings za wspólną zabawę!!!


24-08-2014 EHschool