Każdego dnia na naszych młodych ziomali czekały nowe wyzwania i atrakcje. Jeżeli lał się żar z nieba, do południa spędzaliśmy czas na plaży, odbywały się gry i zabawy, skimboard i testy desek skimbeam oraz morskie kąpiele.

 

  Popołudniami odbywały się warsztaty z tenisa ziemnego, gdzie można było testować rakiety od firmy Head  oraz ostra jazda w skateparku na deskorolkach, hulajnogach czy rolkach testowych od K2.

  Wieczorami nie brakowało rozgrywek w piłkę nożną, koszykówkę. Podczas zajęć na hali każdy mógł zagrać w badmintona czy siatkówkę, ale najwięcej emocji wzbudziła drużynowa olimpiada sportowa, gdzie odbywały się wyścigi związane z pokonywaniem różnych przeszkód.

  Podczas wycieczki na gokartach zwiedziliśmy wszystkie zakątki malowniczej miejscówki jaką jest Rewal.

  Jednego dnia odwiedziliśmy Kołobrzeg gdzie udając się do Aquaparku można było się bawić na zjeżdzalnaich lub relaksować w strefie spa. Kolejnym fajnym wydarzeniem był rejs statkiem, na nasze szczęście tego dnia były wysokie fale, kąpiele w morzu były zakazane co sprawiało, że statkiem bujało jak na karuzeli, woda zalewająca pokład dostarczyła sporo emocji. 

  Kilka razy nasie podopieczni wybrali się do Parku Linowego gdzie pokonywali własne słabości, a każda pokonana trasa dodawała jeszcze większej wiary we własne możliwości.

  Podczas wieczoru z Karaoke nie brakowało świetnych piosenek i odkrycia kilku talentów, a na dyskotece odbywały się pokazy tańca.

 

  Nowością w tym roku był dzień z wakeboardem w Wake Parku Głębokie w Szczecienie, podczas całego dnia grupa śmiałków uczyła się jeździć na wake`u, nie zabrakło doskonalenia równowagi na trickboardach, skoków do wody czy rejsów lokalną łodzią.

  Taki dzień na stałe wpisuje się w program Campu w Rewalu. Dziękujemy naszym najmłodszym ziomalom ze wspólne chwile i zapraszamy na kolejne edycje obozu do Rewala.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii, a wszystkie zdjęcia do pobrania w fotoalbumie.

Aloha

 

  

  


31-08-2014 EHschool