tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Pięć sezonów temu narodziła się idea zawodów tworzonych przez OSCYP po raz piąty!snowboardzistów, dla snowboardzistów. Jej celem było stworzenie formatu pokazującego dużą różnorodność w jeździe na śnieżnej desce - każda kolejna edycja zawodów nawiązywała do innego stylu. Jublieusz piątej edycji to kolejne wyzwanie dla reprezentantów rodzimej sceny, którzy do tej pory zmagali się między innymi z Jibbingiem, Big Airem i Slope Stylem . Tym razem, na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej, wybudowany zostanie duży Corner, umożliwiający rywalizację w formacie niedostępnym dotąd w Polsce.

Wkrótce zostaną ujawnione kolejne atrakcje tegorocznej edycji OSCYP Snowboard Contest. W między czasie warto przypomnieć o stałych pozycjach w harmonogramie zawodów. Po raz kolejny uruchomiony zostanie Burton Snowboards Demo Center – jedyne tego typu centrum bezpłatnych testów sprzętu snowboardowego w Polsce. Spragnieni jeszcze większych wrażeń, będą mogli spróbować śnieżnej jazdy za kierownicą samochodów z rodziny MINI. Darmowy sprawdzian umiejętności prowadzenia w zimowych warunkach dostępny będzie dla wszystkich posiadających ważne i własne prawo jazdy.

OSCYP po raz piąty!

„OSCYP Snowboard Contest to zawody już kultowe na polskiej scenie!” mówi wielokrotny uczestnik i konsultant zawodów, Michał Ligocki. „Co roku, przed sezonem jak planuję swój zimowy kalendarz wyjazdów i startów, to zawsze pod uwagę biorę OSCYPA. Uwielbiam startować na dobrych polskich zawodach, przed własną publicznością. OSCYP to zawody robione dla zawodników, dzięki czemu poziom trików jest znacznie wyższy, a przyjemność z jazdy znacznie większa”.

Polecamy oficjalny Fanpage zawodów, na którym publikowane będą wszystkie bieżące informacje odnośnie rywalizacji – http://www.facebook.com/oscypsnowboardcontest

Więcej zdjęć z poprzednich edycji Oscyp Snowboard Contest można znaleźć w Foto-Banku na łamach portalu 360mag – http://snowboard.360mag.pl/foto-bank/


19-12-2012 EHschool