tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

22 listopada w Soho Factory zgromadzą się zarówno fani ciężkiego gitarowego grania jak i hip hopu. Pierwszą polską edycję Red Bull Soundclash, która jednocześnie zainauguruje Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane, uświetnią wykonawcy z kręgów świadomego hiphopu i ostrego gitarowego grania. W akcji będzie można zobaczyć duet Fisz Emade Tworzywo i jeden z najbardziej charyzmatycznych zespołów w Polsce - Acid Drinkers!

Bartek i Piotr Waglewscy, czyli Fisz/Emade to bracia tworzący klasyczny duet rapera i producenta. Ich eklektyczna twórczość nie ogranicza się do brzmień hiphopowych i jest otwarta na szereg rozmaitych, często przeciwstawnych gatunków. 22 listopada w warszawskiej przestrzeni Soho Factory zagrają razem z zespołem Tworzywo i DJ Epromem - jednym z najlepszych turntablistów w Polsce.

Na przeciwległej scenie wystąpią poznaniacy z Acid Drinkers. Zespół, który od ponad 20 lat decyduje o obliczu polskiej sceny heavymetalowej. Acidzi to jedni z najbardziej charyzmatycznych artystów w Polsce. Sławę zdobyli dzięki energetycznym kawałkom z humorystycznymi tekstami.

Tym razem nie tylko artyści, ale również i publiczność odegra bardzo ważną rolę. Dlaczego? To właśnie słuchacze zgromadzeni pomiędzy dwiema scenami będą decydować o tym, który zespół zasługuje na miano zwycięzcy!

Więcej informacji o Red Bull Soundclash : www.redbullsoundclash.pl i www.targicojestgrane.pl

Bilety do kupienia nawww.redbullsoundclash.ploraz www.eventim.pl

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się 24 i 25 listopada w Pałacu Kultury i Nauki, koncertów będzie można wysłuchać w teatrach Dramatycznym i Studio.

Impreza otwarcia „Red Bull Soundclash” odbędzie się w warszawskim Soho Factory w czwartek, 22 listopada. Pełen program ogłosimy już wkrótce.

Wciąż czekamy na zgłoszenia wystawców, zespołów, imprez towarzyszących – trzeba je wysyłać na adres: targicojestgrane@agora.pl

Organizatorzy Targów: Agora SA i Miasto Stołeczne Warszawa.

Organizator Imprezy otwarcia: Red Bull

Współorganizator konferencji: Instytut Adama Mickiewicza


29-10-2012 EHschool