tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Snow & Fitness Camp - relacja z Livigno  W tym sezonie na rozpoczęcie zimy wybraliśmy się do słonecznego Livigno, w którym jak wiadomo rozrywki nie brakuje. Snowboard, narciarstwo i zajęcia fitness, które były w programie dawały dawkę sportu, ktora świetnie wpływała na naszych zawodników.

  Dzień zaczynaliśmy od rozgrzewki, podczas której Edyta z Fitness Academy wprowadzała w dobry nastrój wszystkich miłośników białego szaleństwa. Potem każdy w swoich grupach doskonalił technikę, uczył się trików tak aby do maksimum wykorzystać zdobyte umiejętności w terenie, który ze względu na brak śniegu był mocno ograniczony.

Snow & Fitness Camp - relacja z LivignoSnow & Fitness Camp - relacja z Livigno

 

  Ale mimo to cała grupa świetnie się rozjeździła i podniosła swoje umiejętności na kolejny wyższy poziom. Popołudniu odbywały się treningi wzmacniające, relaksujące, nie zabrakło rownież ukladów tanecznych i dobrej zabawy. Wieczorami każdy miał czas na relaks i zabwę.

Snow & Fitness Camp - relacja z LivignoSnow & Fitness Camp - relacja z Livigno

  Odbyły się warsztaty barmańskie gdzie pod okiem naszego barmana można było przygotować smaczne koktajle. Oczywiście nie mogło zabraknąć snowboardowych warsztatów freestylowych, zawodów freestylowych, zjazdu na krechę. Wieczór hazardu też przyniósł spore emocje a podczas kończącej imprezy Kicz Party była świetna zabawa.

Snow & Fitness Camp - relacja z LivignoSnow & Fitness Camp - relacja z Livigno

 

  Dziekujemy Fitness Academy za wsparcie, terningi i gadżety, ekipie Burton, Head, Go Pro, Nyne za sprzęt testowy. Piona dla wszystkich co ufundowali nagrody Skullcandy, True Kings, SnowGirl, Andegrand, Trickboard oraz wielka piona dla Was za mega klimat, niepowtarzalną atmosferę i świetną zabawę nie tylko na stoku. Zapraszamy już w marcu na kolejną edycję z Fitness Academy, która odbędzie się podczas Snow Safari we Francji

Snow & Fitness Camp - relacja z Livigno

Sprawdź galerię zdjęć a fotki do pobrania znajdziesz tutaj !!!

Relacja foto. Mateusz Pasierbek

 


17-01-2016 EHschool