tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
Video i foto relacja z hali SnowArena
 

Podczas wyjazdu każdy mógł próbować swoich sił w snow parku oraz doskonalić jazdę na testowych deskach K2 i APO. Popołudniami relaksowaliśmy się w Aquaparku, który jest idealnym miejscem żeby nabrać mocy na kolejne dni jazdy w hali. Odwiedziliśmy również park linowy, i musze przyznać, że jest to najlepszy obiekt, w którym byłem dotychczas. Zarówno łatwe jak i trudne trasy, 200 metrowy zjazd tyrolkami  nad rzeką Niemen to podobno najdłusza tego typu atrakcja w Europie i skok na linie z 21 metrów dla odważnych, powodują że wychodzisz z parku naładowany adrenaliną.

Video i foto relacja z hali SnowArena

 

Wieczorami odbywały sie pokazy filmów, doskonalenie równowagi na trickboardach i gyroboardzie oraz grill, chill i zabawa, której w takim gronie nie mogło zabraknąć :) W drodze powrotnej odwiedziliśmy skatepark w Białymstoku, gdzie można było testować deskorolki i longboardy TNG Lightedboards.

 

Video i foto relacja z hali SnowArena

 

Wielka piona dla wszystkich zajawkowiczów, którzy w tych dniach bawili się z nami i do zobaczenia na kolejnych imprezach zimowych 2013/2014. 

Odpal film na Vimeo.

Zobacz foty z wyjazdu w albumie Picasa, których autorem jest Żabski Photography and Agnieszka Szkabar.

 


18-09-2013 EHschool