tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Naszą bazą jest jeden z najlepszych wake parków na świecie, Hip-Notics w którym znajdziecie dwa parki, dla początkujących i zaawansowanych zawodników, z 16 przeszkodami Unita, dwa małe wyciągi 2.0, do nauki podstaw i trików z krawędzi, basen, saunę, jacuzzi, trampolinę, plac zabaw dla dzieci, strefę relaksu i bar. Więc każdy tam może się dobrze bawić.

Nasz ***** hotel ze smaczną kuchnią, fajnie urządzonymi pokojami i strefą SPA, dawał nam odpoczynek i relaks kiedy tylko potrzebowaliśmy tego. Wieczorne animacje, wideo i foto coaching umilał wszystkim czas po pływaniu. Po kilku dniach gdzie skupialiśmy się na wake`u, przyszedł czas na odpoczynek, ale żeby nie było nudy i leżakowania, całą ekipą wybraliśmy się na rafting. Była to niesamowita przygoda z adrenaliną, w pięknych okolicznościach przyrody. Pozytywnie to wpłynęło na grupę, która po jednym dniu przerwy była głodna wake`a co mocno przełożyło się na progresik. Wake Camp - Hipnotics, wspomnienia z majowego rozpoczęcia sezonu wakeboardowegoWake Camp - Hipnotics, wspomnienia z majowego rozpoczęcia sezonu wakeboardowegoWake Camp - Hipnotics, wspomnienia z majowego rozpoczęcia sezonu wakeboardowego

  Zobaczcie jak wspomina wyjazd Aga, która pierwszy raz wybrała się z nami na Wake Camp.

„Udział w tureckim Wake Camp w Hip-Notics w maju 2017 był moim pierwszym wyjazdem z EHschool  i jak się okazało, był to „strzał w dziesiątkę” . Uczestnikami wyjazdu okazała się mega fajna ekipa. Organizacja, warunki zakwaterowania były super.  Hip-Notics wakepark… idealny dla każdego zajawkowicza o różnym stopniu zaawansowania umiejętności wakeboardowych. Cenne wskazówki instruktora, pozwoliły mi uwierzyć w to, że „ dam radę” a reszta ekipy dopingowała i zachęcała do „podjęcia walki na wyciągu”. To był dla mnie  tydzień pełnego relaksu, wspólnego czasu z pozytywnymi ludźmi, oderwania się od stresującej pracy w korporacji. Naładowałam akumulatory w 100%. Reasumując : Cały wyjazd świetnie zorganizowany. EHschool stanęło na wysokości zadania. Myślę, że spotkamy się na niejednym jeszcze organizowanym przez nich Campie latem i zimą.

Pozdrawiam. Aga”

Wake Camp - Hipnotics, wspomnienia z majowego rozpoczęcia sezonu wakeboardowegoWake Camp - Hipnotics, wspomnienia z majowego rozpoczęcia sezonu wakeboardowegoWake Camp - Hipnotics, wspomnienia z majowego rozpoczęcia sezonu wakeboardowego

  Podczas wyjazdu nie zabrakło zawodów z cennymi nagrodami od naszych ziomali z Xtreme Shop, Wake Zone Stawiki, GoPro, Blackroll, Stario, Skullcandy, Salveo- regeneracja sportowa, True Kings. Do tego codziennie można było testować kamery GoPro, wałki i piłki do masażu od Blackroll.

  Zobaczcie obszerną galerię zdjęć z wyjazdu, a wszystkie foty do pobrania znajdują się w tym albumie. Kolejny Wake Camp – Hipnotics, planujemy już w październiku na zakończenie sezonu letniego. Ostatnie wolne miejsca czekają na miłośników wake`a i dobrej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za kolejne nisamowite wspomnienia, energię i moc do działania oraz kolejne śmieszne historię. Jeżeli chcesz zobaczyć jak było ostatnio to siadaj wygodnie i odpal film od One Light Studio.

Do zobaczenia na Wake Campie :)


02-08-2017 EHschool