Na miejscu powitała nas wspaniała pogoda, dlatego też z samego rana ruszyliśmy na skąpane w słońcu stoki aby złapać pierwsze linie, graby, i opaleniznę :) Pod okiem naszych instruktorów każdy zaliczył progress zarówno na stoku, jak i w powietrzu czy na przeszkodach.

 

  Wracając ze stoku nie mogliśmy narzekać na nudę – Tignes zapewniło nam wiele atrakcji takich jak korty tenisowe, boiska do koszykówki i piłki nożnej, strzelnice gdzie można było sprawdzić swoją celność za pomocą wiatrówek oraz łuków, trampoliny, hala sportowa, tory do minigolfa, oraz wiele innych.

 

  Miłośnicy rowerów w Tignes znajdą 150 km tras połączonych z parkami, przeszkodami, skoczniami oraz poduchę do trenowania skoków. Jest to idalny raj dla wszystkich co lubią rowerową adrenalinę, a trasy są na każdym poziomie zaawansowania rowerowej zajawki.

  W drugiej połowie tygodnia odwiedziła nas autentyczna zima wraz z opadami śniegu, co niestety pokrzyżowało nasze plany, jako że lodowiec został tego dnia zamknięty. Był to idealny czas na warsztaty serwisowe, seanse filmów snowboardowych i narciarskich, gry, konkursy, zajęcia równoważne, a kiedy zrobiło się nam ciasno w 4 ścianach, ruszyliśmy na partyjkę minigolfa pod chmurką przy padającym śniegu.

 

  Tignes pożegnało nas równie słonecznie jak nas powitało. Ostatniego dnia przywitały nas wspaniałe warunki nie tylko na trasach, ale także poza nimi, gdzie leżało 30 cm świeżego śniegu, w sam raz na założenie kilku linii. Freeride w lipcu? Bardzo proszę!

 

  Wysoka piątka dla wszystkich, którzy bawili się z nami na wyjeździe, i po raz kolejny pokazali, że żadne warunki nam nie straszne! Dziękujemy Burton Snowboards Polska, Selectshop.pl, GoPro, Paź Polski, True Kings, Neon i Toko za wsparcie, gadżety i sprzęt testowy. 

Już za kilka dni do sprzedaży wchodzi oferta zimowa, w której również znajdziecie same zajawkowe wyjazdy w Alpy, Dolomity czy Kaukaz.

Sprawdź galerię zdjęć z wyjazdu, a wszystkie zdjęcia do pobrania znajdziesz w albumie foto.

Piona dla Matysa za świetne zdjęcia i miłe wspomniena.

Do zobaczenia na kolejnych przygodach z EH.


03-08-2016 EHschool