X GAMES z EH school - 15.03 - 24.03.2013 -W tych dniach w Tignes odbędą się największe zawody snowboardowo-narciarskie z cyklu X Games. Będzie mozna zobaczyć najlepszych światowych zawodników w konkurencji half pipe i slope style.

EH fiesta w Saint Gervais - 15.03 - 24.03.2013 - Saint Gervais to stacja narciarska położona u podnóża legendarnego Mont Blanc, posiadająca największą różnicę poziomów w Europie: od 580m do 4810m.

Heliboarding freeride Camp Monterossa 23.03. - 30.03.2013 - Monterosa Ski to największy w Alpach obszar narciarski do jazdy poza trasami. Wyprawy helikopterem po dziewiczych polach lodowcowych to prawdziwa przygoda. Tutejsze niezmierzone połacie śniegu to jedne z najlepszych terenów Heliskiingu na świecie.

Niezły Meksyk W Risoul z EHschool 5.04-14.04.2013 - Risoul jest najpopularniejszą alpejską stacją narciarską wśród młodych ludzi. Niezapomniane chwile na nartach, snowboardzie, zabawa w gronie rówieśników i przystępne ceny i SŁOŃCE - to cię czeka na wyjazdach z EHschool

Majówkowy zjazd EH w Tignes - 26.04 - 05.05.2013 - Przedłuż sobie weekand majowy i dawaj z nami na lodowiec do Tignes

Dni Polskie z EH w Les2Alpes12.04 - 21.04.2013 CENA 1520 pln

Najgorętszy wyjazd sezonu!

W tym okresie popularne francuskie Les Deux Alpes zostanie opanowane przez Polaków!Wyjazdy z EHschool w marcu i kwietniu

Podczas tygodniowego wyjazdu zaplanowaliśmy dla was masę atrakcji. Zaczynając od jazdy po obszarze ponad 1200ha, tras oraz terenów freeride'owych i jednego z większych snowparków w Europie z pełnowymiarowym Halfpipe, gdzie będziecie mogli spotkać najlepszych polskich zawodników, pokazujących swoje extremalne sztuczki. Dodatkowo macie opcję szkolenia by podciągnąć własne umiejętności pod okiem profesjonalistów. Nie schodząc jeszcze ze stoku od godziny 15 działał będzie nasz Apres Ski z Polskimi DJ'ami!

Po powrocie do apartamentów nie będziecie mogli się nudzić, miasto oferuje: basen, lodowisko, halę sportową, squasha, park linowy, wild water rafting, ściankę wspinaczkową, oraz wiele innych atrakcji. Codziennie organizowane będą zawody, czy to ping-pong, walki sumo, turniej piłkarzyków, piłki nożnej, koszykówki, itd. w których najlepsi zdobędą cenne nagrody. Różne konkursy i zabawy odbędą się również na stokach. Aby szybciej poznać trasy i miasteczko zorganizujemy gry terenowe, oraz zawody niespodziankę, o której więcej niebawem (G.N.A.R. is back!). Odbędzie się też klasyczny slalom na czas ;-)

L2A znane jest z tego, że żyje równie intensywnie nocą. Gdy słońce będzie się chylić ku zachodowi my będziemy organizować, spotkania tematyczne, warsztaty fotograficzne, taneczne, freestylowe, możecie liczyć na nocną jazdę z pochodniami, oraz wieczór regionalny.

Każdy z uczestników naszego wyjazdu otrzyma opaskę, która pozwala na darmowy wstęp do klubów w miasteczku, gdzie codziennie odbywać się będą imprezy do rana z naszymi DJ'ami.

Opaska ta daje również przepustkę na koncerty gwiazd, które jadą tam z nami:

- AFROMENTAL

- FUTURE FOLK

- RAHIM + ... (ogłosimy wkrótce - kto się już domyśla?)

- DJ HWR

Imprezy poprowadzi człowiek o mega pozytywnej nawijce - Wujek Samo ZŁO!

Uczestnicy naszego wyjazdu mogą również darmowo testować deski oraz narty od APO


31-01-2013 EHschool