tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
15-01-2023 EHschool

Lubisz być aktywnym fizycznie i dużą radość sprawia Ci poznawanie nowych sportów? Męczy Cię, kiedy podczas urlopu wieje nudą? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Co powiesz na szkolenie z kitesurfingu, podczas którego zdradzimy Ci tajniki tego wyjątkowego sportu ekstremalnego? Jest to idealna opcja także dla tych osób, które nie miały nigdy do czynienia z opisywanym rodzajem sportów wodnych.

Jak przebiegają szkolenia kitesurfingowe?

Jak już wspomnieliśmy, szkolenia kitesurfingowe są przeznaczone dla osób będących na różnym poziomie zaawansowania. Jeżeli więc na ten moment potrzebujesz nauczyć się pływać na desce i powoli wdrażać się w świat kitesurfingu, nie ma problemu – z przyjemnością zdradzimy Ci związane z tym triki. Jeśli jednak masz już za sobą naukę tego sportu wodnego i czujesz się na siłach, by wykonywać swoje pierwsze kontrolowane skoki, to również zapraszamy.

W trakcie szkoleń kitesurfingowych dbamy o tym, by ich uczestnicy wypracowali umiejętności, które są niezbędne do uprawiania opisywanego przez nas sportu. W tym celu wykorzystujemy odpowiednie narzędzia będące dla naszych uczniów nieocenioną pomocą. Podczas ćwiczeń wdrażamy naukę kitesurfingu z zastosowaniem takich przyrządów jak:

  • trampolina,
  • trickboard,
  • gyroboard.

 

Obozy kitesurfingowe jako alternatywa dla kursów

A może zamiast krótkiego szkolenia wolisz wybrać się z nami na obóz kitesurfingowy? Jest to świetna opcja przede wszystkim dla tych osób, które chcą w ciekawy i aktywny sposób spędzić swój urlop, a dodatkowo w miarę szybkim tempie opanować niezbędne umiejętności związane z pływaniem na desce kitesurfingowej. Zainteresowany? Napisz do nas. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.