tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Maroko czaruje rozmaitością krajobrazu - od wysokich gór po rozległe pustynie, głębokie doliny i wąwozy. To również barwna i gwarna mozaika kultury orientalnej na północy Afryki. Podróż do Maroka to spotkanie z prawdziwie „bajkową krainą tysiąca i jednej nocy”.

Atrakcje regionu

Agadir – miasto kolorów, zapachów i przypraw. Największy i najmodniejszy wśród turystów kurort Maroka słynie z kilometrowych, piaszczystych plaż, o szerokości nawet do 300 metrów. Znajduje się tu wiele lokalnych i międzynarodowych restauracji, w których warto skosztować wyśmienicie przyrządzonych owoców morza. Wielbiciele nocnych rozrywek będą mogli bawić się w wielu nowoczesnych klubach – wieczorem zewsząd dochodzi orientalna muzyka, składająca się oryginalnej mieszanki afrykańskich i arabskich rytmów. Fantastyczna pogoda w połączeniu z ciepłymi wodami Atlantyku sprzyja uprawianiu sportów wodnych, takich jak surfing czy kitesurfing. Agadir to także idealne miejsce do zrobienia wyjątkowych zakupów i zaopatrzenia się w niepowtarzalne pamiątki.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.