tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Małe malownicze miasteczko położone między jedna z dwóch piaszczystych zatok Maroka, która najbardziej sprzyja sportom wodnym takim jak surfing na szerokiej gamie nadmorskich fal oraz niesamowite miejsce na relaks  w otoczeniu przepięknej zróżnicowanej  przyrody. Te dwie główne plaże są oddzielone tylko 100 m spacerkiem  i uzupełniają się nawzajem doskonale, co czyni go idealnym miejscem dla surferów na wszystkich poziomach.

Maroko Flaga

Maroko

Maroko czaruje rozmaitością krajobrazu - od wysokich gór po rozległe pustynie, głębokie doliny i wąwozy. To również barwna i gwarna mozaika kultury orientalnej na północy Afryki. Podróż do Maroka to spotkanie z prawdziwie „bajkową krainą tysiąca i jednej nocy”.

Malownicze Imsouane

Różnorodność miejsc do surfowania wokół miasteczka, a także jakości fal przyciągają coraz więcej turystów oraz zajawkowiczów surfingu. Zachodnie wiatry Maroka oferują intensywne fale od października do marca. Otwarta na południe, zatoka jest jednym najpopularniejszym miejsc do serfowania w Imessouane.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.