tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
14-02-2022 EHschool

El Gouna, w naszym języku znane również jako Al Dżuna jest prywatnym kurortem, który powstał na wzór Wenecji. Został stworzony przez egipskiego miliardera, a jego wkład wchodzą wysepki otoczone kanałami i połączone ze sobą przy pomocy mostów. El Gouna zlokalizowana jest 25 kilometrów na północ od centrum innego wspaniałego Egipskiego miasta – Hurgardy. Ten nietuzinkowy kurort zachęca nowoczesnymi hotelami i apartamentami, a także dostępnym polem golfowym, restauracjami, kawiarniami, klubami nocnymi i innymi atrakcjami z szerokiej oferty rozrywkowej.

Jakie atrakcje dla fanów sportu można znaleźć w Al Dżunie?

El Gouna jest kurortem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Fanów aktywnego odpoczynku z pewnością ucieszy fakt, że w miejscu tym można doskonalić swoje umiejętności kitesurfingowe i wakeboardowe. Świetnym rozwiązaniem są wyjazdy kitesurfingowe do El Gouna, na którym codziennie możemy szkolić się i stawać się coraz lepszym w tej dziedzinie sportu, a po skończonym treningu odpoczywać w świetnym otoczeniu. 

Kitesurfing jest wodnym sportem ekstremalnym, znajdującym coraz więcej fanów. Wyjazd na obóz do El Gouny pozwoli nam nie tylko posiąść pożądane umiejętności, ale również dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. Tego rodzaju obozy pozwalają na połączenie nauki, rozrywki i odpoczynku w jednym, a także zdobycie nowych doświadczeń i poznanie nowych osób. El Gouna jest miejscem naprawdę malowniczym, zapewniającym warunki do świetnej zabawy. Turkusowa, ciepła woda jest wprost idealnym miejscem nie tylko dla zaawansowanych sportowców, ale również dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z kitesurfingiem.

Szerokie, piaszczyste plaże są świetnym miejscem dla osób, które chcą złapać trochę słońca, bądź wygrzać się po sportowym szaleństwie. Do dyspozycji osób nurkujących są także rafy koralowe zlokalizowane w niedalekiej odległości od brzegu. Cały kurort zachwyca swoim wyglądem i pozwala na stworzenie cudownych wspomnień. Jeżeli chcemy spędzić swoje wakacje w pięknym miejscu, gdzie oferowana jest cała gama różnego rodzaju rozrywek i codzienne treningi kitesurfingowe, nie powinniśmy zastanawiać się ani chwili, lecz od razu zarezerwować miejsce na wyjazd do El Gouna.